Autor Wątek: Audyty infolinii  (Przeczytany 7509 razy)

tomasz85

• Gość
Odp: Audyty infolinii
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 22, 2013, 07:40:20 am »
ja niedawno robilem taki audyt- fajna sprawa- w sumie latwa i przyjemna. Wynagrodzenie praktycznie niewyczuwalne, ale ten dreszczyk emocji:)) - bezcenny

tajemnicza

• Podziemny Krąg
  • Ekspert
  • Reputacja +19/-3
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 22, 2013, 07:49:40 am »
W SC z dwa razy widziałam zaproszenia, w Dive też sporadycznie bardzo.. Zazwyczaj z 10 zł jest, więc przy niewychodzeniu z domu myślę, że stawka fajna. Szkoda tylko, że często pojedynczo - przy 5 takich audytach dałoby się to bardziej odczuć;p

lizack

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 22, 2013, 07:35:31 pm »
ja niedawno robilem taki audyt- fajna sprawa- w sumie latwa i przyjemna. Wynagrodzenie praktycznie niewyczuwalne, ale ten dreszczyk emocji:)) - bezcenny
dla mnie rozmowa telefoniczna to praktycznie zero stresu, robiłem ostatnio 2 takie badania i w zasadzie poza zadaniem paru pytań nic nie musiałem robić

wnikliwy

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +0/-1
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 23, 2013, 06:17:26 pm »
Stawka 10 złotych za jeden telefon, to zgodzę się -stawka dobra. Ale jak proponuje się badanie złożone z kilku telefonów, gdzie wychodzi za telefon 3 złote, to już nie jest tak fajnie. Czas na wypełnienie raportu też się liczy, oprócz samego czasu ma połączenie telefoniczne.

Chyba, że ktoś dysponuje telefonem służbowym :D

damgala

• Udzielający się
  • Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 08, 2013, 12:14:49 am »
W VSC było takie badanie, dotyczyło badania pewnej instytucji. Miałam zaproszenie. Stawka nie była najgorsza, coś około 20-30 zł. Były to 3 czy 4 telefony, już nie pamiętam dokładnie.

Pawel91

• Udzielający się
  • Reputacja +6/-3
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 30, 2013, 11:54:55 pm »
W Dive niedawno był audyt w hotelu.
Rozmowa w języku obcym - 50 zł .. w Polskim 15 zł
Warto znać języki ...

Pato

• Podziemny Krąg
  • Ekspert
  • Reputacja +56/-5
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 01, 2013, 11:46:42 am »
Ale w obcym był chyba numer zagraniczny z tego co kojarze więc tez troche wiecej za połączenie zapłacisz.

tajemnicza

• Podziemny Krąg
  • Ekspert
  • Reputacja +19/-3
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 01, 2013, 12:11:32 pm »
Nie sprawdzałam, bo został tylko niemiecki, którego nie znam na tyle, ale.. O ile dobrze pamiętam, to tam trzeba dzwonić "do skutku", aby rozmawiać z daną osobą. Już przy polskim numerze może się okazać, że jest to mało opłacalne. Sama ostatnio w którejś z firm wpakowałam się w takie badanie, że numer mi zjadł pieniądze spoza abonamentu. Wynagrodzenie było symboliczne, więc zostało mi za poświęcony czas kilka złotych.. Jeżeli rzeczywiście numer zagraniczny i są wyznaczone osoby, to nie ryzykowałabym raczej.

Pawel91

• Udzielający się
  • Reputacja +6/-3
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 01, 2013, 10:40:41 pm »
Ja jak narazie przeprowadzałem 1 taki audyt.
Rozmowa trwała 7 minut, wyngrodzenie 7 zł :)

Evaluator

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +0/-8
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 01, 2014, 08:15:15 pm »
Coraz częściej są możliwości skorzystania z nieograniczonych rozmów w ramach różnych promocji u różnych operatorów. W ten sposób audyty telefoniczne stają się bardziej opłacalne.

Co do numerów zagranicznych przydaje się VoIP ale trzeba zweryfikować wcześniej w przypadku, których krajów się to opłaca.

Potwierdzam ze Secret Client ma takie badania czasem.

Fajne badania, zdecydowanie moje ulubione, ponieważ nie trzeba dojeżdżać.

Przy okazji uwaga - jeśli w badaniach wieloetapowych macie po drodze infolinię to nawet jeśli nie ma tego zaznaczonego w scenariuszu nagrywajcie rozmowę. Nigdy nie wiadomo kiedy koo się obudzi, że jednak trzeba było mieć nagranie.

Jak nie ma opcji nagrywania rozmowy w telefonie to na głośnik i dyktafon.

Somerset

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 01, 2014, 08:38:34 pm »
Są firmy, które oferują tego typu badania i nie trzeba posiadać dyktafonu, czy też korzystać z VoIP. Dzwoni się przez specjalny sytem,który udostępnia agencja badawcza na jej koszt. Wynagrodzenie średnio za taki telefon tj. 6 Euro bez wychodzenia z domu na koszt firmy.

Adam77

• Udzielający się
  • Reputacja +26/-6
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 01, 2014, 08:56:46 pm »
Ja miałem ostatnio kilka badań w pakiecie, między innymi też był telefon na infolinię. Przez przypadek podczas rozmowy z ko dowiedziałem się, że muszę to nagrać. W instrukcji nic na ten temat nie było. Ale i tak bym nagrał ;-)